SPONA.sk ponúka kompletné vybavenie Vašej predajne!

V prípade, ak potrebujete pri zariaďovaní predajne, alebo obchodu odbornú konzultáciu, bude sa Vám venovať náš obchodník s dlhoročnou skúsenosťou v obore. Na základe Vašej požiadavky, Vám odporučí vhodné riešenie pre Vaše priestory a Váš sortiment. Okrem tovaru si u nás môžete objednať návrh, montáž, alebo formátovanie. Všetky predávané zariadenia Vám namontujeme rýchlo a kvalitne s ohľadom na Vaše prevádzkové podmienky.

Ak potrebujete zistiť, čo môžeme urobiť práve pre Váš úspech, neváhajte a kontaktujte nás.


Ponuka e-shopu SPONA.sk

Predajné systémy
Predajné systémy
Predajné regálové systémy na stenu, priestorové zostavy, drážkové panely SLAT WALL, police, háčiky, vodopády, tyče a ďalšie doplnky.
Stojany, pulty
Stojany, pulty
Chrómované stojany na oblečenie, stojančeky na stôl, drôtené hrabacie koše, gondoly z drážkových panelov, stojany so zrkadlami, veľkostné značenie na štendre.
Figuríny, busty
Figuríny, busty
Dámske, pánske, detské figuríny, realistické a abstraktné, krajčírske panny, busty, torzá a hlavy.
Vešiaky, závesy
Vešiaky, závesy
Plastové, drevené a kovové vešiaky, ramienka, štipce, vešiakové závesy, vešiakové tyče a veľkostné značenie na vešiaky.
Displaye, cenovky
Displaye, cenovky
Cenovky, cenovkové lišty, plastové, akrylátové a hliníkové rámiky, display systémy, stojany a klipy.
Označovanie tovaru
Označovanie tovaru
Etiketovacie kliešte, etikety do kliešti v rôznych farbách, textilné kliešte, ihly do kliešti, splinty, poistné nite, visačky v rôznych dizajnoch a bannery.
Zabezpečenie
Zabezpečenie
Elektronická ochrana tovaru, systémy pre detekciu etikiet, plastové aj papierové etikety, uvoľňovače etikiet, bezpečnostné zrkadlá, bariéry, deliče priestoru a turnikety.
Ostatné vybavenie
Ostatné vybavenie
Nákupné košíky, plastové a papierové tašky, zip sáčky, páskovacie strojčeky a lepiace pásky, fixačné fólie, pokladničné zásuvky, kotúčiky do pokladníc, rezacie podložky, naparovače a ďalšie.