SPONA.sk Informácie o certifikátu stránky

Informácie o certifikátu stránky

Vážení zákazníci,

v niektorých verziách internetových prehliadačov sa po otvorení odkazov "Prihlásiť sa", "Registrácia" alebo "Dokončenie objednávky", ktoré používajú zabezpečené pripojenie (indikované textom HTTPS na začiatku URL adresy), môže zobraziť informácia o probléme s certifikátom webovej stránky. Ďalej Vám prehliadač odporučí, aby ste túto stránku neotvárali.

Certifikát

Môžeme Vás ubezpečiť, že certifikát nášho serveru je v poriadku a Vám otvorením stránky na našej doméne www.spona.sk žiadne nebezpečenstvo nehrozí. Problém je iba v neaktualizovaných certifikátoch vo Vašom prehliadači, ktorý ale nemôžeme ovplyvniť. Môžeme Vám iba odporučiť aktualizovať Váš internetový prehliadač alebo začať používať iný.

Stlačte odkaz "Pokračovať na tento web" (alebo odpovedajúci) a po výzve si nainštalujte náš certifikát (typ RapidSSL CA overený certifikačnou autoritou GeoTrust, Inc.).

Ak chcete mať istotu, že ste neboli podvodom presmerovaní z našej domény na inú, neoverenú, skontrolujte, že adresa stránky začína textom "https://www.spona.sk".

Prečo vôbec na svojich stránkach používame certifikát a zabezpečené pripojenie? Vďaka HTTPS spojeniu sú Vaše dáta z prehliadača na server a späť zasielané šifrovaným kanálom, čo ich chráni proti neoprávnenému odpočúvaniu. Nikto okrem nás a Vás by sa tak nemal z internetovej komunikácie dozvedieť informácie, ktoré vkladáte do registračného formulára atď.

Viac o použitej technológii nájdete napr. tu: http://sk.wikipedia.org/wiki/Zabezpečený_hypertextový_prenosový_protokol

Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný a bezpečný nákup,

Vaša Spona, s.r.o.