SPONA.sk Doprava tovaru

Doprava tovaru

Dôležité: Pred prevzatím tovaru si skontrolujte, či je obal a výrobok v neporušenom stave, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte.
Kontrola funkčnosti tovaru na mieste nieje možná.

Faktúra (daňový doklad) je zasielaná automaticky s tovarom.

Balík ReMax Kuriér

Prostredníctvom firmy ReMax kuriér zasielame tovar až do váhy 50 kg s tým, že najdlhšia strana balíka nesmie byť dlhšia ako 200 cm. Cena dopravného pri dodaní na Slovensku je od 4,95 € do 8 €. Dopravné pri objednávke tovaru nad 2 000 € bez DPH je zdarma. Doručenie tovaru prebieha počas pracovných dní medzi 8 - 18 hodinou.

Paletová preprava TOPTRANS

Prostredníctvom TOPTRANSU (paletová preprava) je možné zaslať tovar ľubovoľnej váhy. Doručenie taktiež prebieha počas pracovných dní medzi 8 - 18 hodinou. Dopravné a dobierka je účtovaná firmou TOPTRANS a hradí ho vždy zákazník (viď. cenník na www.toptrans.cz).

Pre zásielky do 50 kg si SPONA, s.r.o. vyhradzuje právo vybrať si medzi oboma vyššie uvedenými prepravcami.

Osobné vyzdvihnutie

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne na predajni v Bratislave ul. Stará Vajnorská 17.

Výhodou osobného vyzdvihnutia je časová nezávislosť na doručovateľoch a samozrejme cena, ktorá je vždy zdarma. Tovar je potrebné vyzdvihnúť do 5 pracovných dní a po pracovnom dni v ktorom obdržíte potvrdzujúci e-mail/sms, že je pripravený k vyzdvihnutiu.

Po uplynutí týchto 5 pracovných dní je tovar uvoľnený do voľného predaja a nieje možné ho rezervovať.  Tento tovar bude zavezený späť na sklad a  môžete si ho zakúpiť vo voľnom predaji aj bez objednávky za aktuálnu cenu na webe.

Tovar si môžete vyzdvihnúť na predajni ihneď, ako náhle obdržíte potvrdenie sms alebo e-mailom, že je pre vás pripravený.